Opublikowano

Jak możesz spersonalizować grę?

Chcieliśmy, żeby personalizacja gier była maksymalnie prosta i zautomatyzowana: tak, żeby każdy mógł zrobić grę “po swojemu” wtedy, kiedy ma na to czas i ochotę. Dlatego do personalizacji gry stworzyliśmy aplikację, do której uzyskasz dostęp po złożeniu zamówienia w naszym sklepie. 

Aplikacja działa w intuicyjny sposób.  W przestrzeni przeznaczonej na grafikę, możesz dodaną fotografię zmniejszać, powiększać i przesuwać. Dodajesz zdjęcia ze swojego dysku albo naszej galerii zawierającej uniwersalne zdjęcia, uzupełniające dowolną grę. Każde zdjęcie możesz powiększyć tak, żeby na karcie znajdował się jakiś konkretny jego fragment. Jeśli zdjęcie jest bokiem lub odwrócone (albo chcesz, żeby było bokiem lub odwrócone!) – możesz je obracać bezpośrednio w aplikacji. W tej samej aplikacji, w czasie uzupełniania zdjęć, dodasz też nazwy personalizowanych elementów.

Zachęcamy do stosowania zdjęć wysokiej jakości. Należy pamiętać, że im wyższa jakość grafik używanych w aplikacji – tym wyższa jakość wydruku. Zdjęcia o niskiej rozdzielczości (np. pochodzące z mediów społecznościowych) będą mniej wyraźne niż zdjęcia robione aparatami cyfrowymi i nowoczesnymi telefonami.

Po zakończeniu uzupełniania grafik i nazw wystarczy nacisnąć przycisk “Gotowe”: zamówienie zostaje wysłane do drukarni. Gdy zakończymy prace nad zamówieniem: przekazujemy je kurierowi, a kurier: Tobie.

W razie pytań – zapraszamy do kontaktu!